agriserkan4@gmail.com

TEKLİF AL
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Yaprak Sıva

Yaprak Sıva

Seramik ve akrilik bazlı, mukavemeti yüksek olan yapraklı sıva dekoratif malzemedir. Yüksek ısıda özel fırınlarda pişirilen seramik ile akrilik reçineden meydana gelen bu malzeme yüzeylere kolaylıkla uygulanmaktadır. Bu sıvalara kabuk sıva veya seramik sıva da denilmektedir. Firmamızın bu ürünleri dökülmez, ek almaz, solmaz, alev almaz ve çizilmez özelliktedir.

Söve Uygulama

Söve Uygulama

Söve uygulama, binaların içinde ve dışında dekoratif amaçlı uygulanan dış cephe kaplama malzemesinin tatbikidir. Alanında profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça estetik ve kaliteli bir görünüm elde etmek mümkündür.

Mantosür

Mantosür

Doğal polimerlerle ısı, ses, su ve yangın yalıtımını aynı anda sağlayan ve nefes alabilen yalıtımlı sıvaya mantosür denilmektedir. Binaların iç ve dış cephelerinde kullanılan ve hazır harç olarak uygulanan ekolojik bir malzemedir. Bu malzeme binalara dekoratif bir görünümde kazandırmaktadır.

Mantolama

Mantolama

Evinizin içindeki ısının dışarıya, dışardaki ısının içeriye girmesine engel olan sisteme mantolama denir. Buna bağlı olarak bu sistem kışın içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını engellemektedir. Ayrıca yazın içerideki soğuk havanın dışarıya çıkmasını önler.

İzolasyon

İzolasyon

Yapıların ömrünü uzatmak, dış faktörlere karşı korunmalarını sağlamak için yapılan tüm uygulamalara izolasyon denilmektedir. Eğer evlerinizi yalıtırsanız sıcak ve soğuk havalardaki olumsuz koşullardan etkilenmezsiniz.

İç Cephe Boyama

İç Cephe Boyama

İç cephe boyama; yapılarda iç kısmın profesyonel bir ekip tarafından boyanması işlemidir. İş yeri ve ev gibi yaşam alanları başta olmak üzere pek çok mekânda, dekorasyon amacıyla en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alır.

Fileli Sıva

Fileli Sıva

Binaların iç ve dış cephelerinde yalıtım için fileli sıva kullanılmaktadır. Ayrıca tavan ve zemin yalıtımlarında, taşıyıcı malzeme olarak kullanılmaktadırlar. Bu ürünlerin 40 gramdan 500 grama kadar çeşitli ağırlıkları bulunmaktadır. Bununla birlikte farklı gözenek seçenekleri de vardır.

Drenaj

Drenaj

Drenaj; herhangi bir yapı için zararlı olma ihtimali bulunan suyun yapay ya da doğal şekilde uzaklaştırılması işleminin bütünüdür. Nem ve su yalıtımı olarak da ifade edilebilecek drenaj uygulaması için uzman desteği şarttır.

Dış Cephe Boyama

Dış Cephe Boyama

Binaya veya evinize dış görünümü veren dış cephe boyama ince işçilik gerektirmektedir. Ayrıca bu uygulama daha çok estetik bir görünüm sağlamak için yapılan iç cephe boyaları kadar önemlidir. Yapıların dışına uygulanan boyalar, estetik görünüm haricinde yapıya dayanıklılık sağlamaktadır.

Çatı İzolasyon

Çatı İzolasyon

Çatı izolasyon; sıvı, ısı ya da ses engellemeye yönelik kullanım alanına sahip olan ve değişik yüzeylere uygulanabilmesi ile öne çıkan çatı ürünleridir. Çatı izolasyon işlemi ile profesyonel şekilde uygulama yapılır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0 546 764 12 55