agriserkan4@gmail.com

TEKLİF AL
Söve Uygulama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Söve Uygulama
Söve Uygulama

Söve uygulama, binaların içinde ve dışında dekoratif amaçlı uygulanan dış cephe kaplama malzemesinin tatbikidir. Alanında profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça estetik ve kaliteli bir görünüm elde etmek mümkündür.

Yaşam alanlarında iç cephe çalışmaları kadar dış cephenin görünümüne de özen gösteren kişiler için dış cephe söve uygulamaları oldukça kullanışlıdır. Evlerde de dekorasyon amaçlı duvar ve pencere dizaynı olarak tercih edilebilen söve uygulaması pek çok açıdan görselliğe katkı sağlar.

Söve Uygulaması Çeşitleri

Firmamız tarafından uzmanlıkla yapılan söve uygulaması çeşitleri olduğunu söylemek mümkündür. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Kat silmesi
  • Kabartma
  • Dekor
  • Denizlik
  • Motif
  • Sütun

Bulunduğu bölgenin ihtiyacına ve uygulama durumuna göre çeşitler değişkenlik gösterir. Yaşam alanlarının dış cephesinde etkili ve şık bir görüntü yakalamak isteyenler için amacına uygun olarak binaların farklı bölümlerinde tercih edilebilen söve uygulama; ayrıntılardaki başarılı çalışmalar sayesinde özel dekorasyon aracı olmayı sürdürüyor.

Söve Uygulaması Çalışmalarımız

İzmir Tek Yapı olarak her geçen gün daha da profesyonel çalışmalarla söve uygulamalarını çeşitlendiriyoruz. Bunu yanı sıra; profesyonel ürünler kullanarak kalite anlayışımızı sürdürüyoruz. Söve uygulamalarında iyi işçilik uygulandığı ve kaliteli malzemeler kullanıldığı takdirde konutlarda uzun süreli ve bozulmayan başarılı bir görsel elde etmek mümkündür. Konutlara görsellik ve kapsam olarak değer katan söve uygulama pencere ve kapı sövesi gibi kritik alanlarda etkili şekillerde kullanılmaktadır.

Özel dekorasyon oluşturmayı hedefleyenler açısından söve uygulamasının çok çeşitli motif tarzı ve dekor çalışmalarıyla istenilen yapıya kavuşturulması mümkündür. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket eden firmamız her bir ayrıntıyı önemseyerek alanında yetkin bir ekiple çalışmayı sürdürmektedir.

Söve uygulamasının bir başka avantajlı tarafı farklı ebat ve modellerde uygulanabilmesidir. İşini disiplinle yürüten ve kesintisiz müşteri memnuniyetini hedefleyen İzmir Tek Yapı olarak yaptığımız her bir uygulamada başarıyı garanti ediyor ve yeni çalışmalarımız için referans oluşturmayı hedefliyoruz.

Söve Uygulamasına Dair

Söve temel olarak kapı ve pencere kenarlarına yapılan dekoratif profillerdir. Halk arasında genelde tüm bina donatma elemanları için söve tabiri kullanılır. Geçmişten bu yana pek çok farklı malzemeden söve üretimi yapılmıştır.

İnşaat sektörünün her daim ön planda olması ve insanların yaşam alanlarına değer katma anlayışı sayesinde gelişerek bugüne kadar gelen bir uygulama halini almıştır. Söve çalışmalarını uygulama biçimlerinin yanısıra kullanıldığı malzemeler de farklılık gösterebilir. Örnek olarak mermer, taş, ahşap ve beton söve çeşitleri piyasada en çok kullanılan çalışma türleri olarak öne çıkar.

Firmamız söve uygulama alanında taşıdığı deneyim ve uzmanlığı ileriye dönük başarı ile taçlandırmayı hedefler. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz söve uygulaması başta olmak üzere her bir inşaat işleminde aynı disiplin ve çalışıyoruz. Söve uygulamasına dair merak ettiğiniz her şey için firmamız irtibat kanallarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0 546 764 12 55